800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RESORT VALLE DELL´ ERICA THALASSO & SPA

Elegantní a relaxovaný areál hotelu se nachází v oblasti Palau, která sousedí s národní přírodní rezervací a leží uprostřed nerušené přírody s romantickým skalnatým pobřežím a mnoha malými zátokami. Jde o hotel nejvyšší kvality, který leží na nejvyhledávanější části pobřeží Sardinie - Costa Smeralda, naproti souostroví Maddalena a jižnímu cípu Korsiky, nabízí oázu klidu a pohody pro Vaši dovolenou. Hotel nabízí širokou škálu služeb pro nejnáročnější klienty. Odpočinout si zde můžete ve vynikajícím Wellness centru či si můžete pro zábavu zahrát golf na některém z tréninkových pitch & putting greenů, které lemují pobřeží přímo v areálu hotelu. Nevýhodou je velká vzdálenost od oblasti, kde se soustředí většina nabízených hotelů. Delegát k dispozici pouze přes telefon. Nejsou nabízeny výlety s doprovodem v češtině.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V bohaté zeleni cca 20 km severně od Palau a cca 12 km od známé turistické lokality Santa Teresa Gallura.

Vybavení

V resortu vstupní hala s recepcí, směnárna, 5 restaurací, 5 barů, konferenční centrum. V zahradě 4 bazény (3 s mořskou vodou), bar u bazénu a terasa s lehátky a osuškami zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, župany, klimatizace, telefon, SKY TV, minibar, trezor a terasa.

DRS: viz DR, prostornější, možnost postýlky pro dítě do 2 let.

DRSV/DRSVS: viz DR/DRS, výhled na moře.

JS/JSSV: viz DR/DRSV, obývací kout se 2 lůžky (rozkládací křesla).

 

Zábava

Animační programy, živá hudba v piano baru.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu, show cooking. Možnost večeří v restauracích a la carte na objednávku, za příplatek.

Pláž

Romantické zálivy s malými plážemi s bílým pískem a typickými balvany cca 200 m zahradou (dle umístění pokoje), některé s lehátky zdarma. V blízkosti krásná dlouhá písečná pláž s hotelovým úsekem s lehátky zdarma.

Sportovní nabídka

Za poplatek: pronájem mopedů, loděk, kánoí, putting a chipping green (cvičná hřiště pro děti a začátečníky), kurzy windsurfi ngu, jízdy na plachetnici a kitesurfu ve škole v Porto Pollo v 15 km vzdáleném „ráji surfařů“, potápění v kvalifi kované škole v Santa Teresa Gallura (transfery za poplatek).

Děti

Bazén, baby klub za poplatek, miniklub a junior klub s bohatým animačním a sportovním programem, hřiště, herna, dětská postýlka zdarma (na vyžádání, nelze v DR). Dětský koutek s ohřívačem kojeneckých lahví a sterilizátorem, židličky, chůvičky, možnost zapůjčení kočárku (nutno objednat předem).

Zvláštnosti

Speciální balíčky thalasso a pro novomanžele na vyžádání u prodejce.

Od léta 2013 povinná pobytová taxa ve většině středisek, platba na místě (cca 1–5 €/osoba/den)

Poskytovatelem a organizátorem kombinace jednotlivých služeb cestovního ruchu je SARDEGNA TRAVEL, s. r. o.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Web

http://www.delphina.it

Wellness

4 venkovní bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže, turecké lázně, sauna, kardio fi tness, zóna pro relax, 15 kabin pro thalasso, masáže, zkrášlující a kosmetické procedury

Vše za poplatek, vstup od 14 let (s písemným souhlasem rodičů)

Internet

Zdarma: WiFi ve společných prostorách, internetový koutek v lobby.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Sardínie

24°C Jasno