800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLIMONE BEACH VILLAGE

Příjemný prázdninový resort Limone Beach Village se rozprostírá na ploše 4 hektarů a je vzdálen jen pár kilometrů od známéno turistického střediska Villasimius. Vesnička se skládá z 54 prázdninových domků vzdálených 200 – 300 m od pláže. Vzhledem k lokaci a bohaté nabídce aktivit je komplex vhodný pro rodiny s dětmi a ty, kteří hledají aktivní dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný prázdninový resort Limone Beach Village se rozprostírá na ploše 4 hektarů a je vzdálen jen pár kilometrů od známéno turistického střediska Villasimius. Vesnička se skládá z 54 prázdninových domků vzdálených 200 – 300 m od pláže. Vzhledem k lokaci a bohaté nabídce aktivit je komplex vhodný pro rodiny s dětmi a ty, kteří hledají aktivní dovolenou. Resort leží přibližně 60 km od Cagliari a jen pár kilometrů od známéno turistického střediska Villasimius, kde je k dispozici řada kaváren, restaurací a obchodů.

Ubytování

Všechny “domky” jsou klimatizované, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, lednicí, TV a vysoušečem vlasů. Bungalovy se skládají z prostorné ložnice s dvoulůžkem a další samostatné místnosti; jiné tipy chatek mají dvojité ložnice a menší pokoj s možností přistýlky který je oddělen závěsem.

Vybavení

V rámci resortu je hostům k dispozici restaurace s verandou a výhledem na bazén, bar, bar u bazénu, venkovní bazén, bazén pro děti, tenisový kurt, baseballové a volleybalové hřiště. Hotelový tým pravidelně připravuje řadu zábavních program a sportovních aktivit. Nedaleké potápečské centrum nabízí kurzy šnorchlování a potápění pro začátečníky i pokročilé.

Stravování

Plná penze; obědy a večeře jsou podávány formou bufetu.

Pláž

Bílá písečná pláž Cala Sinzias je vzdálená přibližně 200 m od hotelu; za poplatek jsou k dispozici slunečníky a plážová lehátka.

Sport a zábava

Pro děti od 4 do 11 let hotel organizuje miniklub, v jehož rámci se mohou zúčastnit různých her, soutěží, představení nebo turnajů v závislosti na věku a schopnostech.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sardínie

22°C Jasno

×