800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMBASSADOR

  • Zcela nově zrekonstruovaný hotel
  • Skvělý personál

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel se nachází cca 200 metrů od centra střediska.

Středisko

Bibione - Lido dei Pini

Vybavení

Recepce, restaurace, vnitřní bar, venkovní snack bar, dětské hřiště, dětská herna s videohrami, další společenské prostory, animační programy (od 01.06. do 15.09.), půjčovna jízdních kol, internet point, wi-fi připojení k internetu, výtah, garážová stání; převážná většina společných prostor hotelu je klimatizovaná.

Sport a zábava

Venkovní bazén na střeše hotelu 60 m² s velkou vířivkou a dětským bazénkem, lehátky a slunečníky (v případě nepřízně počasí krytý), wellness centrum (posilovna, hydromasážní vana, relaxační koutek s lehátky; služby za příplatek - solárium, masáže a široká nabídka kosmetických služeb a zdravotních kúr. Zdarma k dispozici též některé nápoje.

Ubytování

Pokoje P2/3 balkon - 11 až 14 m² - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon; 3. lůžko formou přistýlky nebo na vyžádání pokoje P4 Family - 22 až 25 m² - pokoj s manželskou postelí a pokoj se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon. Všechny pokoje mají klimatizaci, wi-fi připojení k internetu, LCD TV sat., telefon, trezor, fén, nápojová lednička (minibar); u pokojů Family - župan, pantofle a plážová taška.

Stravování

Snídaně - formou bohatého mezinárodního bufetu včetně nápojů. Za příplatek je možno dokoupit obědy a večeře - formou bohatých švédských stolů (studené i teplé předkrmy, 3 až 5 hlavních jídel s přílohou), široká nabídka zeleniny, ovoce, dezertů atd., minerální voda; ostatní nápoje za poplatek.

Pláž

Hotel se nachází přímo u krásné široké písčité pláže, kde má vyhrazen vlastní úsek s plážovým servisem.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ALEMAGNA
0

HOTEL ALEMAGNA

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 8 790 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GERMANIA

HOTEL GERMANIA

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 7 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL CA´DEL PINO

HOTEL CA´DEL PINO

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 7 290 Kč

Pro skupinu: