800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



REZIDENCE BILOBA - LANDORA - ATOLLO - CARINA

Téměř identické sousední apartmánové domy v první linii od pláže, v blízkosti centra Bibione – Lido dei Pini, pouhých 50 m od krásné písčité pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Skvělá poloha v první linii od moře, klidné prostředí Lido dei Pini a nedaleko písčité pláže, dostatečná nabídka různých typologií ubytování.

Povinné příplatky

vratná kauce: 100 EUR nebo 2.800 Kč/apt.; pobytová taxa: 0,50 EUR/den/os. (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit).

Poloha

cca 50 m od písčité pláže, v klidné lokalitě Lido dei Pini, v blízkosti veřejné pláže a pláže přístupné se psy.

 

Vybavení

téměř identické sousední apartmánové domy v první linii od pláže, 1 vyhrazené parkovací stání/apartmán (další parkování v blízkosti), výtah.

Ubytování

mono 3/4 (cca 20 až 25 m²): obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možnost typ "šuplík") či palandou, sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa; bilo 3/4/5 (cca 38 m²): 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem či přistýlkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možnost typ "šuplík"), samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa a předzahrádka; některé apartmány jsou dvoupodlažní, když ve 2. podlaží je ložnice a zřídka 2. sociální zařízení (jen umyvadlo a toaleta); trilo 6 (cca 50 m²): 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby, samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa a předzahrádka; některé apartmány jsou dvoupodlažní, když ve 2. podlaží jsou obě ložnice a zřídka 2. sociální zařízení (jen umyvadlo a toaleta);
vybavenost apartmánů: TV; klimatizace - za příplatek.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

dětská postýlka, závěrečný úklid, plážový servis (1 slunečník, 1 plážové křesílko + 1 lehátko), ložní prádlo, klimatizace,
na vyžádání předem - po zpětném potvrzení CK: pobyt malých domácích mazlíčků.

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO TIVOLI

VILLAGGIO TIVOLI

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 541 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO EURO RESIDENCE CLUB

VILLAGGIO EURO RESIDENCE CLUB

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 1 010 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY MARINA GRANDE

APARTMÁNY MARINA GRANDE

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 955 Kč

Pro skupinu:

×