800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE LAGUNA GRANDE

  • Rezidence se nachází u pláže
  • Pouhých 150 m od centra letoviska

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

5-patrový komplex naleznete hned u pláže v letovisku Bibione v části Spaggia. Centrum letoviska je pouhých 150 m od komplexu.

Ubytování

Komplex je vybaven výtahem a parkovacím stáním. Apartmány jsou vybaveny TV, mikrovlnou troubou, klimatizací (u některých apartmánů za poplatek).
Studio pro 3 osoby (ST3) jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a pro 1 osobu, příslušenství, klimatizace, balkon (za poplatek).
Apartmán pro 5 osob (AP1/5) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace (za poplatek).
Apartmán pro 6 osob (AP1/6) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, balkon (za příplatek).
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon, klimatizace.
Apartmán pro 7 osob (AP2/7) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem a palandou, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon.

Strava

vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m

Podobné hotely v této lokalitě

×