800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VALBELLA

Tento rezidenční komplex VALBELLA je rozlehlé turistické centrum, které se nachází cca 1400 m od moře, v klidné části letoviska Bibione. Na pláž jezdí v pravidelných intervalech zdarma autobus (cca 15/5-15/9), zastávka se nachází přímo u komplexu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento rezidenční komplex VALBELLA je rozlehlé turistické centrum, které se nachází cca 1400 m od moře, v klidné části letoviska Bibione.
Na pláž jezdí v pravidelných intervalech zdarma autobus (cca 15/5-15/9), zastávka se nachází přímo u komplexu.
Promenáda s obchůdky, bary, restauracemi a gelateriemi je vzdálena cca 700 m.

Ubytování

Nabízíme apartmány Mono, Bilo a Trilo, které jsou umístěny v několika residencích s výtahem.

Studio (mono) pro 4 osoby ST4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a dalšími dvěma lůžky, koupelna se sprchou a wc, balkon.

Apartmán pro 4 osob AP1/ (bilo): obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu a kuchyňským koutem - ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna se sprchou a wc, balkon.

Apartmán pro 6 osob AP2/6 (trilo): obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem - ložnice s manželskou postelí – ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, koupelna se sprchou a wc, balkon.

Vybavení

V tomto komplexu najdete “vše potřebné pro strávení skvělé dovolené” - 12 bazénů pro dospělé a děti, 2 tenisové kurty, 2 hřiště na petanque, hřiště na plážový volejbal, basketbal, malé fotbalové hřiště, dětské hřiště, restaurace, pizzerie, bar-zmrzlinárna s TV.

Vybavení hotelu

Klientům je k dispozici parkovací místo (vždy 1 místo na apartmán zdarma) a plážový servis na písečné pláži (1 slunečník + 1 lehátko + 1 křesílko na apartmán od 4.řady dále, za poplatek).

Vybavení pokoje

lednice s mrazákem • sporák • TV.

Strava

vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 700 m

Podobné hotely v této lokalitě

×