800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA NAUTILUS

Jednopatrové řadové vilky obklopené zelení cca 250 m od centra města Bibione.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento prázdninový komplex 40 řadových vilek se nachází cca 600 metrů od pláže (pro klienty se zakoupeným plážovým servisem jezdí na pláž v pravidelných intervalech minibus zdarma (od cca 15.5. do 15.9.), cca 250 metrů od centra s pěší zónou s obchody, bary a restauracemi a nedaleko lunaparku. Nákupní centrum se nachází cca 100 metrů.

Středisko

Bibione Spiaggia

Vybavení

Bazén pro děti i dospělé (v provozu v závislosti na počasí cca od poloviny května do poloviny září), zahrada, 1 parkovací místo / apartmán.

Apartmány

Trilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu a dalších dvou ložnic se 2 lůžky.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, denní i večerní zábava v nedalekém centru střediska s obchody, bary, diskotékami.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 600 metrů od villaggia. Plážový servis v ceně do 18.6. a od 3.9., v ostatních termínech za poplatek.

Ubytování

Apartmány jsou příjemně zařízené a vybavené sociálním zařízením, trezorem, SAT TV, klimatizací (za poplatek), mikrovlnnou troubou, kávovarem a balkonem či předzahrádkou (apartmány v přízemí s předzahrádkou mají navíc krb).

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 250 m
Nákupní možnosti: 100 m

Podobné hotely v této lokalitě

×