800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA DEL MAR

Tento menší rodinný hotel s příjemným personálem se nachází v klidnější zóně, jen pár kroků od centra střediska a cca 150 metrů od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 metrů od hotelu. Plážový servis (slunečník, lehátko a plážové křesílko) v ceně.

Poloha

Tento menší rodinný hotel s příjemným personálem se nachází v klidnější zóně, jen pár kroků od centra střediska a cca 150 metrů od pláže.

Sport a zábava

Posilovna, půjčovna jízdních kol (dle disponibility), vodní sporty na pláži. Dostatek večerní zábavy v centru střediska, kde naleznete množství obchodů, barů a restaurací, ale i např. lunapark.  Možnost zajímavých výletů (Benátky, Terst) či návštěvy nedalekého aquaparku a zábavního parku Gulliverlandia v Lignanu.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dalšího stravování v okolí hotelu, pro klienty naší CK výhodná cena v blízké restauraci.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, TV místnost, sluneční terasa s lehátky a vířivou vanou na střeše hotelu, WI-FI (na vyžádání), vyhrazené parkoviště.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje typu Comfort jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV a klimatizací. Pokoje typu Superior mají navíc miniledničku a velkou terasu, pokoje typu Family pak možnost přistýlky pro další 2 osoby (formou palandy) a místo terasy balkon. Všechny pokoje jsou nedávno zrekonstruované.

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO AI GIRASOLI
9

VILLAGGIO AI GIRASOLI

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 1 060 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 870 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO TIVOLI

VILLAGGIO TIVOLI

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 984 Kč

Pro skupinu: