800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO PARCO DELLE NAZIONI

Komplex vzájemně propojených třípodlažních a čtyřpodlažních rezidencí se nachází v části Bibione Lido del Sole, cca 400 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Apartmány

Trilo pro 6 osob se skládá z ložnice s manž. postelí, ložnice se 2 samost. lůžky, obývacího pokoje s kuch. koutem a rozkl. gaučem pro 2 osoby, balkon. Trilo pro 7 osob má v ložnici navíc další lůžko, dvoupodlažní, situované ve 3. a 4. podlaží (ve 4. podlaží další příslušenství a terasa, přístupné jen po venkovním schodišti). Všechny apartmány mají příslušenství, SAT-TV, klimatizaci, trezor, mikrovlnnou troubu, elektrický kávovar.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od villaggia.

Poloha

Komplex vzájemně propojených třípodlažních a čtyřpodlažních rezidencí se nachází v části Bibione Lido del Sole, cca 400 m od pláže.

Sport a zábava

Ve středisku je nepřeberné množství restaurací, kavárniček, cukráren, provozování vodních sportů, půjčovny kol, aut a motocyklů, diskotéky, zábavní park – Lunapark, tenisové kurty a další. Možnost návštěvy aquaparku v nedalekém Lignanu.

Vybavení

Bazén s dětským bazénkem, lehátky a slunečníky, dětské hřiště, výtah, 1 vyhrazené garážové místo/apartmán, další parkování v blízkosti.

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO TIVOLI

VILLAGGIO TIVOLI

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 541 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO EURO RESIDENCE CLUB

VILLAGGIO EURO RESIDENCE CLUB

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 1 010 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY MARINA GRANDE

APARTMÁNY MARINA GRANDE

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 955 Kč

Pro skupinu:

×