800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGIO PLANETARIUM - typ trilo

  • V centrální části Bibione
  • Vzdálenost od pláže je 1300 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Poloha:  Villaggio je vzdálené 1300 metrů od písečné pláže a 300 metrů od centra města. Tvoří jej 9 bytových domů, v blízkosti řada obchodů.
Ubytování: bazénový park se 4 bazény, terasa s lehátky a slunečníky skluzavka pro děti, hydro-masáže, restaurace, snack bar, výtah, bezbariérový přístup, prádelna, sušárna, Wi-Fi ve veřejných prostorách (za poplatek), půjčovna kol a Nordic Walking holí (zdarma), parkoviště, amfiteátr, animační programy, mini klub, herna, večerní představení, Europarty – zábavní večer s živou hudbou, půldenní výlet do vnitrozemí, celodenní vstup do termálních bazénů a wellness centra pro 2 osoby, vstup do fitness centra Bibione Thermae, Evropa karta – speciální slevy, pozvánka na ochutnávku olivového oleje, oblastních vín, sýrů a uzenin. Místo na parkování zdarma.
Pokoje: K dispozici 2 druhy apartmánů.

Apartmán typu trilo – bezpečnostní dveře, 1 ložnice s 2 samostatnými lůžky (mohou být spojeny), 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky a 3. lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, koupelna se sprchou, WC, fén, klimatizace, trezor, SAT/TV, mikrovlnná trouba, kávovar, balkon. Max. obsazení 6 osob.

Strava: Bez stravy. Možnost dokoupit polopenzi na místě: snídaně (7.00-10.00) a večeře (18.30-21.00) formou bufetu.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená 1300 metrů od villaggia. Doprava na pláž zdarma několikrát denně hotelovým minibusem. Plážový servis je zahrnut v celkové ceně zájezdu (lehátko, slunečník a plážové křeslo). Možnost rezervace slunečníku na pláži.

 


Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO AI GIRASOLI
9

VILLAGGIO AI GIRASOLI

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 1 037 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 851 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO TIVOLI

VILLAGGIO TIVOLI

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 963 Kč

Pro skupinu:

REZIDENCE ITACA

REZIDENCE ITACA

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 948 Kč

Pro skupinu: