800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO LE FARNIE

  • Písečná pláž vzdálená cca 600 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Toto nedávno vystavěné villaggio složené z rezidenční a vilkové části, se nachází v části Caorle zvané Altanea, nedaleko obchodního centra s několika obchody a bary zvané La Quercia.

Středisko

Caorle - Altanea

Vybavení

Bazén s dětskou částí a se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), výtah (v rezidenční části), dětský koutek, prádelna (za poplatek), 1 parkovací místo / apartmán.

ano

Vybavení hotelu

Apartmány

Residenční část – jednopodlažní apartmány - Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem. Balkon. Trilo pro 7 osob má navíc další ložnici se 2 samostatnými lůžky a další lůžko má umístěno v rámci ložnice s manželskou postelí. Balkon.
Vilková část – dvoupodlažní apartmány - Bilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem v přízemí, v patře ložnice se 3 lůžky. Apartmán má předzahrádku. Trilo pro 6 osob má oproti bilu v patře dvě ložnice – jednu s manželským lůžkem a jednu se dvěma oddělenými lůžky.

Stravování

Bez stravování.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 600 metrů od villaggia (navetta na pláž zdarma, jezdící v pravidelných intervalech). Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání předem, dle disponibility.

Ubytování

Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem,SAT TV, kávovarem a balkonem či terasou.

×