800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCAMPING CA´PASQUALI VILLAGE

Na poloostrově Cavallino Treporti, rozkládající se na 90 000 m2, přímo u 400 m dlouhé písešné pláže.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Komplex s velkým bazénovým komplexem přímo u moře.

Poloha

na poloostrově Cavallino Treporti.

Pláž

přímo u 400 m dlouhé písečné pláže. 2 lehátka a 1 slunečník na mobilní dům v ceně.

Vybavení

kempingová vesnička. Recepce, WiFi zdarma (1 přístup na mobilní dům), bankomat, restaurace, pizzerie, bar, supermarket. Lékař. Pračky, sušičky (za poplatek). Vodní park s bazény se skluzavkami, vodními atrakcemi. Vířivka. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

kuchyňský kout (plynový/elektrický sporák, mikrovlnná trouba, chladnička, mrazák, kávovar), myčka, jídelní kout, sat. TV, DVD přehrávač, trezor, sprcha, WC, klimatizace, zařízená terasa. Třípokojové mobilní domy (F6F): pro 6 osob, obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 samostatnými lůžky. Terasa. Třípokojové mobilní domy (F7G): pro 6 dospělích + 1 dítě do 5 let, jako F6F, navíc 1 lůžko (1,50 m) v pokoji se 2 samostatnými lůžky. Větší koupelna. Třípokojové mobilní domy (F6H): pro 6 osob, jako F6F.

Stravování

bez stravy. Lze doobjednat snídani, polopenzi a plnou penzi (viz box rezervute také).

Sport/aktivity

stolní tenis, fitness, volejbal, aqua aerobic, 2 malá travnatá fotbalová hřiště. Za poplatek půjčovna kol. Plachtění, surfování.

Zábava

sportovní a zábavní animační program.

Děti

dětský bazén a aqua park. Park Bibolandia s velkým hřištěm, skákacím hradem. Animační program. Dětská postýlka do 2 let v ceně. Rezervace v CK. Max. počet osob nesmí být postýlkou překročen.

Info

parkování: 1 parkoviště na mobilní dům v ceně, další za poplatek. Domácí zvíře: ne. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, topení, závěrečný úklid, ložní prádlo. Na místě se platí: kauce cca 100 €. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 23. 5.–5. 6. a 4. 7.–11. 9. sobota/7 nocí. Začátek/konec nájmu: 16 /10 h.

Místní kategorie hotelu

4.

Platba kartou

VISA, MasterCard.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě