800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIALTO

V Cittá Giardino, blízko Therme a pěší zóny. K písečné pláži cca 50 m (plážový servis za poplatek). Centrum cca 500 m, historické centrum cca 1 km. Obchody a bary v bezprostřední blízkosti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Komfortní hotel s velmi dobrou kuchyní, ideálně umístěný.

Poloha

v Cittá Giardino, blízko Therme a pěší zóny. K písečné pláži cca 50 m (plážový servis za poplatek). Centrum cca 500 m, historické centrum cca 1 km. Obchody a bary v bezprostřední blízkosti.

Vybavení

moderní a udržované, renovace v roce 2010. 42 pokojů. Společenská místnost, bar a restaurace s terasou, internetový koutek, wi-fi (za poplatek) ve veřejných prostorech. Výtah. Střešní terasa s vířivkou, lehátka a slunečníky v ceně.

Ubytování

komfortní jednolůžkové pokoje (A1A), prostorné dvoulůžkové pokoje (A2B): vana/sprcha, WC, fén, telefon, sat. TV, trezor, minibar, klimatizace/topení, balkón. Dvoulůžkové pokoje (A2C): boční výhled na moře. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, protože výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Dětská postýlka: do 2 let v ceně. Rezervace v CK.

Stravování

volitelně snídaně, polopenze nebo plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu o 3 chodech. Bufet s předkrmy a saláty. U polopenze je možnost vybrat si obědy nebo večeře.

Sport/aktivity

posilovna, jízdní kola (dle dostupnosti, za poplatek).

Wellness

za poplatek vířivka, turecká lázeň a různé masáže ve wellness centru.

Info

Parkování: parkovací místo nebo kryté parkoviště cca 5 EUR/den. Domácí zvíře: 1 malé, cca 5 EUR/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. 25.5.-10.8. a 25.8.-31.8. denně/3 noci. 11.8.-24.8. denně/7 nocí.

×