800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTOURING & VILLA D´ESTE

Tradiční hotel s centrální přesto klidnou polohou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Tradiční hotel s centrální přesto klidnou polohou.

Poloha

v blízkosti lázní. Pláž cca 200 m. Staré město cca 12 minut chůze.

Vybavení

hotel disponuje 51 pokoji. Společenská místnost/místnost s TV, bar/kavárna, restaurace, 2 výtahy. V hotelu Villa d´Este (cca 30 m) k dispozici bazén, vířivka, terasa s lehátky, americký bar, zastřešený dětský koutek.

Ubytování

jednolůžkové pokoje (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): v hotelu Touring se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem, chladničkou, klimatizací. A2A: některé s balkonem. Rodinné pokoje (A4A): v hotelu Touring, některé s patrovou postelí. Dvoulůžkové pokoje (A2B): v hotelu Villa d´Este, jinak stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2C): v hotelu Villa d´Este, některé s balkonem.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu, s bufetem se saláty a předkrmy. 1 x týdně slavnostní večeře (červenec a srpen).

Sport/aktivity

půjčovna kol (dle dostupnosti).

Děti

dětská postýlka do 2 let v ceně. Rezervace v CK.

Info

parkování: parkoviště před hotelem v ceně (omezený počet míst). Domácí zvíře: malé, cca 5 €/noc. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 28.6.-1.8. a 17.8.-6.9. denně/4 noci, 2.8.-16.8. denně/5 nocí.

SLUŽBY V CENĚ

nápoje k hlavním jídlům: víno, pivo, voda a nealkoholický nápoj. Vstup na pláž a plážový servis (1 lehátko, 1 lehátkové křeslo a 1 slunečník na pokoj).

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO-CAMPING EUROPA

VILLAGGIO-CAMPING EUROPA

Itálie, Severní Itálie, Grado

Cena od: 709 Kč

Pro skupinu: