800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VACANCES DIRECTES TENUTA PRIMERO

Mobilní domy se nacházejí v prázdninové vesničce s klidnou polohou, přímo v laguně s krásnou písečnou pláží. Bohatá nabídka sportovního vyžití. Vhodné pro golfisty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Mobilní domy se nacházejí v prázdninové vesničce s klidnou polohou, přímo v laguně s krásnou písečnou pláží. Bohatá nabídka sportovního vyžití. Vhodné pro golfisty.

Poloha

klidná, obchody, restaurace a bary v blízkosti.

Pláž

u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Bar na pláži

Vybavení

v areálu se nachází restaurace, pizzeria, gril, bar, minimarket, internetový koutek a obchody. Bazén s mořskou vodou a vířivkou, samostatný dětský bazén. Lehátka a slunečníky v ceně.

Ubytování

mobilní domy (F5F): mobilní domy pro až 5 osob. Domy jsou vybaveny obývací ložnicí, kuchyňským koutem (čtyř plotýnkový plynový sporák, mikrovlnná trouba, chladnička), s rohovou lavicí (možné využít jako lůžko), sprchou, WC, terasou. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj s 2 lůžky a jedním vysokým lůžkem (není vhodné pro děti do 6 let). Mobilní domy jsou určeny pro 4 dospělé (osoby starší 14 let) a 1 dítě.

Stravování

bez stravy.

Sport/aktivity

aqua aerobic, plážový volejbal, basketball, fotbal. Za poplatek: půjčovna kol, půjčovna kajaků, šlapadel. Golfové hřiště.

Děti

dětské hřiště, miniklub (4-11 let), dětská postýlka (2 €/noc) rezervace v CK, maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info

parkování: 1 parkovací místo/mobilní dům zdarma; domácí zvíře: ne; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn; vzít s sebou: veškeré prádlo. Ložní prádlo lze zapůjčit na místě (za poplatek); na místě se platí: kauce cca 200 € (v hotovosti). Závěrečný úklid provádí host nebo bude cca 60 € strženo z kauce; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci (vyjma úterý), odjezd možný v pátek, sobotu a neděli, 2.7.–27.8. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 15/11 h.

×