800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CONCA DEL LIDO

Velmi příjemný a vyhledávaný hotel v letovisku kombinujícím možnosti příjemně strávané relaxační dovolené, ale i četné možnosti aktivního vyžití - nedaleko je přírodní park Delta del Po, UNESCEM chráněné města Comacchio, Ravenna a Ferrara.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 100 m od centra letoviska s řadou kaváren, restaurací a obchodního boulevardu Via Carducii, v blízkosti plážové promenády.

Ubytování

příjemně zařízené prostorné pokoje s možností až 2 přistýlek s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), TV, trezorem, klimatizací (za poplatek), miniledničkou, telefonem, balkonem/terasou.

Vybavení

recepce, bar, terasa, společenská místnost, restaurace, výtah, bazén s lehátky (zdarma), venkovní malé wellness: sauna, turecké koupele, hydromasážní bazének, WiFi, biliár, půjčovna kol, parkoviště (počet míst omezen - lze na vyžádání zajistit za poplatek, jinak možnost parkování v sousedních uličkách bezplatně).

Stravování

Typ stravy: all inclusive
Snídaně: bufetové
Obědy: servírované - 1. a 2. chod., předkrmy a salát formou bufetu, dezert, místní nápoje: voda, kola, oranžáda, pivo, víno
Večeře: servírované - 1. a 2. chod., předkrmy a salát formou bufetu, dezert, místní nápoje: voda, kola, oranžáda, pivo, víno

Pláž

cca 80 m od písčité pláže

Služby za poplatek

klimatizace 5 EUR/den/pokoj; pobyt malých domácích mazlíčků 3 EUR/den - po zpětném potvrzení CK, parkování - nutno vyžádat předem.

Delegát

delegátský servis není zajišťován, asistence na telefonu.

All inclusive

plná penze vč. nápojů; 16.00-22.00 hod. rozlévané místní nápoje do plastikových pohárků (voda, kola, oranžáda, pivo, víno); pro děti 16.00-17.00 hod. sladké občerstvení nebo zmrzlina; plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka/pokoj).

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v doběpřípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme,že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Náš názor

Velmi příjemný a vyhledávaný hotel v letovisku kombinujícím možnosti příjemně strávané relaxační dovolené, ale i četné možnosti aktivního vyžití - nedaleko je přírodní park Delta del Po, UNESCEM chráněné města Comacchio, Ravenna a Ferrara.

×