800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE DORIA PORTO GARIBALDI

Tato velmi pěkná nedávno zrekonstruovaná rezidence se nachází na klidném místě nedaleko pláže v centrální části pobřežní promenády v Porto Garibaldi, přímo u nově zrekonstruovaného dětského parku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Apartmány

Apartmán typu bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Apartmán typu trilo pro 6 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí, menší ložnice s palandou a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Všechny nově vybavené apartmány mají vlastní příslušenství, TV (za poplatek, pronajmutí na místě) a balkon s posezením.

Pláž

Písečná pláž, oceněná modrou vlajkou, se nachází jen pár kroků od rezidence. Plážový servis pro klienty naší CK za zvýhodněnou cenu.

Poloha

Tato velmi pěkná nedávno zrekonstruovaná rezidence se nachází na klidném místě nedaleko pláže v centrální části  pobřežní promenády v Porto Garibaldi, přímo u nově zrekonstruovaného dětského parku. Supermarket cca 300 metrů, restaurace a bary v bezprostředním okolí.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, dostatek denní i večerní zábavy v bezprostředním okolí rezidence. Možnost zajímavých výletů do Ravenny, Ferrary či Benátek.

Stravování

Bez stravování.

Vybavení

Barbecue, místa pro jízdní kola, parkování zdarma na parkovišti nedalekého parku či na přilehlých komunikacích.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m
×