800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ORIENT & PACIFIC

  • Přimo u soukromé pláže s jemným pískem
  • V blízkosti nákupních možností

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Překrásný hotel je vyhledáván klienty, kteří preferují klidnější dovolenou, ale na druhé straně chtějí večer vyrazit korzovat do města.

Poloha

Hotel je situován v první linii u moře v klidné zóně ve východní části Lido di Jesolo v blízkosti piniových hájů. Z hotelu je přímý vstup na hotelovou pláž. Náměstí Plazzo Milano je asi 900 m, v blízkosti je množství restaurací, barů a obchodů.

Vybavení hotelu

Kvalitní 4* hotel disponuje celkem 80 pokoji. Čtyřpatrová budova. Vstupní hala s recepcí, TV místnost, 2 výtahy, restaurace, bar, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách, terasa s barovým servisem, konferenční sál, sluneční terasa, parkoviště, bazén pro děti a dospělé. Klienti mohou využívat soukromé písečné pláže s plážovým servisem zdarma.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenstvím, fénem, telefonem, TV-SAT, trezorem, mini barem, klimatizací, balkonem a bočním výhledem na moře. Přímí výhled na moře za příplatek na vyžádání při rezervaci.

Strava

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná s možností výběr z menu + salátový bufet, 1x v týdnu večeře formou bufetu.

Náš názor

Velmi kvalitní 4* hotel s dobrým hodnocením klientů.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

PARK HOTEL CELLINI

PARK HOTEL CELLINI

Itálie, Severní Itálie, Lido di Jesolo

Cena od: 15 690 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GALASSIA

HOTEL GALASSIA

Itálie, Severní Itálie, Lido di Jesolo

Cena od: 14 433 Kč

Pro skupinu: