800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE LIDO DI JESOLO

Apartmány na různých místech střediska se nachází buď v první řadě budov přímo u pláže nebo ve druhé řadě budov 100 – 500 m od pláže, do 500 m od centra.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Od pláže

0 - 500 m

Od centra

do 500 m

Poloha

apartmány na různých místech střediska se nachází buď v první řadě budov přímo u pláže nebo ve druhé řadě budov 100 – 500 m od pláže, do 500 m od centra.

Popis ubytování

pestrá nabídka apartmánů v první řadě budov u pláže nebo ve druhé řadě budov, část apartmánů s venkovním bazénem, část apartmánů bez bazénu.

Vybavenost a služby

parkovací stání dle možností, venkovní bazén s brouzdalištěm a plážový servis.

Popis apartmánů

Apartmány v první nebo druhé řadě budov.
A/5: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a rozkládacím sofa pro 1 osobu, ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, většinou balkon nebo terasa.
A/6: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem, se zasouvacám dvojlůžkem aq rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, většinou balkon nebo terasa.
A/6V: 3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice s dvojlůžkem či 2 samostatnými lůžky, 1 nebo 2 sociální zařízení, balkon nebo terasa.
A/7: 3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a rozkládacím sofa pro 1 osobu, 2 ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, 1 nebo 2 sociální zařízení, balkon nebo terasa.

Vybavenost apartmánů

Zpravidla klimatizace za poplatek, televize, základní nádobí, vařič, chladnička, balkon nebo terasa.

×