800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE NAUTILUS

Velmi pěkná rezidence s bazénem a prostornými apartmány v blízkosti Piazza Torino, přímo u krásné písčité pláže v oblíbeném letovisku Lido di Jesolo.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Velmi pěkná rezidence s bazénem a prostornými apartmány v klidné zóně - v blízkosti Piazza Torino, přímo u krásné písčité pláže.

Povinné příplatky

pobytová taxa: 1 EUR/os./den (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit); vratná kauce: 100 EUR/apt.; spotřeba energií: mono: 65 EUR/týden, bilo: 70 EUR/týden, trilo: 75 EUR/týden.

Poloha

přímo u písčité pláže; velmi pěkná rezidence s prostornými apartmány, v klidné části letoviska a v blízkosti Piazza Torino, v blízkosti rezidence Benelux.

Vybavení

bazén, parkoviště (1 parkovací místo/apt. - pouze osobní auta standardní velikosti a výšky, nelze minivan, karavan apod.)

Ubytování

mono 4: obývací místnost s 2-lůžkem a palandou a kuchyňským koutem, koupelnou a soc. zařízením; bilo 5: obývací místnost s rozkládacím sofa pro 2 os. a kuchyňským koutem, ložnice s 2-lůžkem a 1 postelí, koupelna a soc. zařízení; trilo 6: obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s 2-lůžkem a palandou (nebo místo palandy rozkládací sofa v obývací místnosti), ložnice se 2 postelemi, koupelna a soc. zařízení.
Všechny apartmány vybaveny: vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič), TV, klimatizace, plážový servis (1 slunečník + 2 plážová křesílka/apt.).

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

nutno vyžádat předem - za poplatek v místě: dětská postýlka (30 EUR/týden), povlečení (8 EUR/os./výměna).

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO LE BRICOLE

VILLAGGIO LE BRICOLE

Itálie, Severní Itálie, Lido di Jesolo

Cena od: 648 Kč

Pro skupinu:

×