800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TROPICAL

Moderní oblíbený hotel s výbornou polohou mezi náměstím Milano a Torino, v blízkosti písčité pláže, s bazénem a internetovým připojením.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

moderní hotel se skvělou polohou v centrální, přesto klidné části letoviska mezi náměstím Milano a Torino, v okolí řada obchůdků, restaurací, pizzerií, kaváren, cukráren.

Ubytování

příjemně zařízené standardní pokoje (s možností až 2 přistýlek pro děti - na vyžádání) s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, telefonem, trezorem, SAT/TV, LAN internetovým připojením, balkonem/terasou; pokoje Superior - renovované, navíc TV LED, varná konvice, minilednička, s výhledem na moře;plážový servis (1 slunečník + 2 plážová křesílka)/pokoj

Vybavení

recepce, restaurace, bar s terasou, střesní terasa s jacuzzi, výtah, bazén - slunečníky a lehátka (zdarma), WiFi v lobby, parkoviště.

Stravování

Typ stravy: polopenze; plná penze za příplatek
Snídaně: bufetové
Obědy: servírované - výběr z menu, salátový bufet (za příplatek)
Večeře: servírované - výběr z menu, salátový bufet

Pláž

cca 70 m od písčité pláže

Děti

dětský bazén

Služby za poplatek

nutno vyžadát předem - za poplatek v místě: dětská postýlka 8 EUR/den

Delegát

delegátský servis zajišťován.

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

×