800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VERDI

  • Hotel s příjemnou rodinnou atmosférou
  • Vzdálenost od písečné pláže je 80 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Vyhledávaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, v průběhu letní sezóny je čepováno české pivo. Místní restaurace je vyhlášena bohatou benátskou kulinářskou tradicí.

Poloha

Hotel je umístěn v centru letoviska na jedné z hlavních ulic u náměstí Pizza Marina, cca 80 m od pláže a 300 m od aquaparku. Přímo před hotelem vede promenáda, na které jsou obchody s rozmanitým zbožím, restaurace, kavárny a bary, poblíž je známé náměstí Piazza Aurora, na kterém se v sezóně pořáda řada různých zábavných představení.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí recepci, výtah, restauraci, bar, terasa s posezením, místnost s TV/SAT, Wi-Fi, hrací koutek pro děti, parkoviště s omezeným počtem míst, zdarma půjčovna kol.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek - příslušenstvím, fénem, telefonem, SAT/TV (včetně ČT24), trezorem, klimatizací a většina s malým balkonem. Pokoj s balkonem za příplatek.

Strava

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře v termínu 3.6. - 9.9. formou bugetu, mimo sezónu servírované večeře o 3 chodech s možností výběru z menu, salátový bufet. Za poplatek lze dokoupit plnou penzi.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO LE BRICOLE

VILLAGGIO LE BRICOLE

Itálie, Severní Itálie, Lido di Jesolo

Cena od: 648 Kč

Pro skupinu:

×