800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CRISTALLO

  • Hotel se nachází v těsné blízkosti překrásné písečné pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

velký komplex se nachází v oblasti Lignano Sabbiadoro a je v těsné blízkosti překrásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, do centra letoviska je to 500 m.

Ubytování

součástí komplexu je malá zahrada, bazén, parkovací stání s omezeným počtem míst. Apartmány různých velikostí, z nichž většina je nově vybavena a mají SAT-TV, klimatizace (některé apartmány za poplatek).
V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátna/apartmán) od 4. řady dále.
Studia pro 3 osoby (ST3) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací gaučem pro 2 osoby a gaučem pro 1 osobu nebo nebo 1 výsuvným lůžkem, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 5 osob (AP1/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostaným lůžkem, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj pro 2 osoby, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj pro 2 osoby, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 7 osob (AP2/7) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace.
Výborné podmínky pro skupiny se cvičením.

Strava

vlastní.

×