800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ITALIA PALACE

  • Soukromá pláž
  • Hotelové lázně

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento prvotřídní 4hvězdičkový hotel se nachází na severovýchodě Itálie v centru obce Lignano Sabbiadoro, jen pár kroků od pláže.

Hotel

Hotel Italia Palace sídlí v historické vile s bezplatným soukromým parkovištěm, soukromou pláží a slunnou střešní terasou. Elegantní restaurace nabízí široký výběr jídel místní kuchyně. Hotelové lázně se nachází v nejvyšším patře a najdete v nich vanu s horkou vodou, saunu, tureckou lázeň a relaxační místnost. K dispozici je také malá posilovna.

Pokoje

Dvojlůžkový pokoj s obývací částí oddělenou zásuvnými dveřmi (39m2), s šatní skříní, se dvěma balkóny, zvukotěsný, vybavený klimatizací/topením, minibarem, 2 LCD TV s programy Sky, trezorem, telefonem, bezplatným připojením k internetu, koupelnou s velkým sprchovým koutem s masážními tryskami a bidetem, koupelnovými doplňky, fénem, kosmetickým zrcátkem, papučemi, župany.

Zábava

Golf, bazén, posilovna, vířivka, sauna, kola, turecká lázeň, Benátky.

Hřiště

The Golf Club Lignano
Je ideálním místem v Itálii na golfovou dovolenou, nachází se jeden kilometr od pláže Lignano Pineta a 5 minut od lázní Bibione Therame. Uhnízděný v zelené oáze uprostřed svěžích borovic. Golf Club Lignano je ideálním místem, kde se kombinuje vášeň pro golf s koupáním, termální nebo kulturní dovolenou.

18 jamek hřiště bylo navrženo architektem Marco Croze a rozkládá se na více než 50 hektarech. Hřiště má mnoho nástrah, naleznete zde krásná jezera a velké bunkry. Bylo navrženo tak, aby uspokojilo všechny technické požadavky jak špičkových hráčů, tak i začátečníků. Klub nabízí řadu zařízení, jako pitching a putting green a velký driving range s 9 krytými odpališti.

×