800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE DUNA / TORRE

Komplex 2 vyskovych rezidenci Duna a Torre pouhých 150 m od písčité pláže - s pozvolným vstupem do moře, v nejrušnější části Lignana – Sabbiadoro. Rezidence obklopena zahradou se vzrostlými stromy, centrum oblasti Sabbiadoro cca 400 m, v blízkosti ubytování veřejná pláž (zdarma) i soukromá pláž s možností příplatku v místě za plážový servis.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

komplex 2 vyskovych rezidenci Duna a Torre pouhých 150 m od písčité pláže - s pozvolným vstupem do moře, v nejrušnější části Lignana – Sabbiadoro. Rezidence obklopena zahradou se vzrostlými stromy, centrum oblasti Sabbiadoro cca 400 m, v blízkosti ubytování veřejná pláž (zdarma) i soukromá pláž s možností příplatku v místě za plážový servis.

Vybavení

bazén, dětský bazén, veřejné parkoviště - počet míst omezen (do vyčerpání kapacity).

4000

Služby za poplatek

ložní prádlo 8 EUR/os., dětská postýlka (na vyžádání) 25 EUR/týden. Pro klienty autobusem – obousměrný transfer od partnerské agentury k ubytování a zpět 15 EUR/apt.

Ubytování

mono 3: obývací pokoj s kuchyňským koutem a 3 lůžky, koupelna a soc. zařízení, balkon; bilo 5: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, koupelna a soc. zařízení, balkon; 5. lůžko je umístěno v obývací části nebo v ložnici.

Pro děti

dětský bazének.

Pláž

cca 150 m od písčité pláže

Náš názor

Komplex 2 rezidencí s výtečnou polohou v blízkosti pláže a rušného centra, dobrý poměr kvalita - cena.

×