800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE GERMANA

Velmi pěkná patrová rezidence v pinijovém háji v klidném místě jenom kousek od krásné písčité pláže, centrum letoviska dosažitelné příjemnou procházkou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 200 m od moře; patrová rezidcence v uzavřené zahradě v blízkosti krásné písčité pláže, do centra letoviska cca 800 m, v klidném místě v pinijovém háji.

Vybavení

zahrada se společným posezením, 1 parkovací místo pro každý apartmán.

Ubytování

trilo 6:  obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a palandou, koupelna a soc. zařízení; zahradní stůl+židle na společné terase v zahradě; 1 parkovací místo.

Náš názor

Velmi pěkná patrová rezidence v pinijovém háji v klidném místě jenom kousek od krásné písčité pláže, centrum letoviska dosažitelné příjemnou procházkou.

Služby za poplatek

povlečení nutno přivézt vlastní - příp. v místě za poplatek (8 EUR/os.) - nutno vyžádat předem

Povinné příplatky

vratná kauce: 100 EUR/apt.; závěrečný úklid: 20 EUR/apt.; dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
×