800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE MAIREN

Moderní nová rezidence s krásnými prostornými apartmány se skvělou polohou u nádherné písčité pláže, pro danou oblast nadstandardní ubytování.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Moderní nová rezidence s krásnými prostornými apartmány se skvělou polohou u nádherné písčité pláže, pro danou oblast nadstandardní ubytování.

Ubytování

trilo 6: obývací místnost s rozkládacím sofa pro 2 os., 2lůžková ložnice, ložnice s palandou;všechny apartmány vybaveny: kuchyňský kout, koupelna a soc. zařízení, klimatizace, SAT/TV, pračka, síť proti hmyzu, balkon/terasa; 1 parkovací místo/apt.

Vybavení

výtah, parkoviště/garáž

Stravování

bez stravy

Služby za poplatek

nutné vyžadát předem - za poplatek v místě: povlečení (10 EUR/os./pobyt), ručníky (10 EUR/os./pobyt), plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka) květen, červen a září 40 EUR/týden, červenec a srpen 70 EUR/týden

Delegát

delegátský servis zajišťován.

Povinné příplatky

závěrečný úklid: 40 EUR/apt.; vratná kauce: 200 EUR/apt.; dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

×