800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA PIRATA

  • Vzdálenost pláže cca 100 m
  • Leží nedaleko menšího náměstíčka Piazza San Giorgio

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Residenci vilkového charakteru s velmi příhodnou pozicí byla postavena v roce 2011, minimální vzdálenost od pláže cca 100 m, rovněž nedaleko menšího náměstíčka Piazza San Giorgio.

Ubytování

Apartmány jsou moderně a prakticky zařízené apartmány součástí je TV, klimatizace za poplatek a některé mají i pračku, parkovací stání.
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, balkon nebo terasa.
Apartmán pro 4 osoby (AP2/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, příslušenství, balkon nebo terasa.
Apartmán pro 5 osoby (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, mikrovlná trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou a 1 lůžkem, příslušenství, balkon nebo terasa.
Apartmán pro 8 osoby (AP3/8) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba, lednice, pračka) a gaučem, 2 ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, velký balkon.

Strava

vlastní.

×