800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCAMPING VILLAGIO ISOLINO

Rodinný komplex disponuje vlastní písečnou pláží a bazénem s vodními atrakcemi. Poskytuje ubytování v komfortních mobilních domech.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Rodinný komplex disponuje vlastní písečnou pláží a bazénem s vodními atrakcemi. Poskytuje ubytování v komfortních mobilních domech.

Pro rodiny

dětské hřiště bazén s vodními atrakcemi dětský animační program (cca 18.4. - 14.9.) dětská postýlka: do 2 let zdazma. Ohrádka k dětské postýlce/dětská židlička cca 1 €/den (za každou položku), rezervace nutná.

Poloha

přímo u jezera. Letovisko se nachází mezi městy Verbinia a Feriolo. Centrum cca 2 km.

Vybavení

supermarket, restaurace, bar, bazén (cca červen-polovina září). Pračka a sušička (na mince), internetový koutekn a wi-fi ( za poplatek). Bazén s vodními atrakcemi (cca 18.4. - 14.9.).

Ubytování

komfortní mobilní domy (G2F/G3F/G4F/G5F/G6F): pro 2-6 osob, cca 24m², obývací ložnice se 2 místy na spaní, kuchyňský kout (plynový sporák, chladnička, mikrovlnná trouba, kávovar), jídelní kout, TV, klimatizace, sprcha, WC. 2 dvoulůžkové pokoje. Zastřešené a zařízené posezení před mobilním domem.

Stravování

bez stravy

Sport/aktivity

stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek: jízdní kola, jizda na koni, rybaření, půjčovna loděk (registrace).

Info

parkování: 1 parkovací místo na mobilní dům v ceně. Domácí zvíře: ne. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, topení, klimatizaci na 10 h. denně (za poplatek 0,50 € každá další hodina). Na místě se platí: kauce cca 100€ (platba v hotovosti), lázeňská taxa 0,50 €/den (děti do 5 let zdarma). Závěrečný úklid provádí host, v případě, že tak neučiní (nebo učiní nedostatečně) může mu být strženo z kauce cca 35-45 €. Vzít s sebou: veškeré prádlo (na místě k zapůjčení: ručník cca 0,50€, ložní prádlo cca 6,50/postel/výměna. Rezervace nutná). Příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci, 7.6. - 5.9. sobota/7 nocí. Začátek/konec nájmu: 16 h./10 h. Online check-in 4 týdny před příjezden vyžadován. Nošení campingového nárámku nutné. Poznámka: online check-in 4 týdny před příjezdem vyžadován. Nošení campingového náramku nutné.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Podobné hotely v této lokalitě