800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO EUROPEO - apartmány BILO

Jedno z mála středisek rozkládajících se přímo u pláže u města Catanie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jedno z mála středisek rozkládajících se přímo u pláže u města Catanie. Toto jedinečné umístění umožňuje hostům nejen přímý vstup na krásnou hotelovou pláž karibského charakteru, ale i snadné dosažení magického historického jádra Catanie. Středisko Europeo se totiž nachází přímo v klidné hotelové části města, odkud je nezapomenutelný pohled na dýmající Etnu a všechna městečka na jejím úpatí. Doporučujeme také všem, kteří chtějí podnikat co nejvíce výletů po různých částech Sicílie. Ubytování je jednodušší, dovolenou zde proto doporučujeme spíše klientům, kterým záleží hlavně na koupání, poloze vůči městu a výletech, než na luxusním ubytování. Europeo patří k našim na Sicílii v rámci loňské sezony nejlépe prodávaným hotelům.

Ubytování

APARTMÁNY: Jsou přízemní, jednoduše zařízené, v bezprostřední blízkosti pláže. Mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout a verandu. . Apartmány pro 4-6 osob (bilo): Pokoj s manželským lůžkem a obývací pokoj se 2 lůžky. Dále je zde možnost 2 přistýlek.

Vybavení

K vybavení střediska patří bazén s lehátky ( lehátka za poplatek na místě ), restaurace, pizzerie, bar, minimarket, beach volejbalové hřiště a rozlehlá hotelová pláž se slunečníky a lehátky ( i zde za poplatek ). V červenci a srpnu je zajištěn také zábavní program a diskotéka.

Počasí

Sicílie

20°C Skoro jasno

×