800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANTA LUCIA LE SABBIE D´ORO - pro seniory 55+

Hodnocení:
5,3
z 10 na základě 2 recenzí
  • Přímo nad oblázkovo-písečnou pláží
  • Vedle hotelu cukrárna s tradičními sicilskými pochoutkami

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Santa Lucia Le Sabbie d’Oro se nachází cca 2 km od centra poklidného přístavního městečka Cefalù, které leží v samotném srdci Sicílie, cca 70 km východně od hlavního města Palerma. Tento 3 hvězdičkový hotel se skládá ze tří budov, které jsou vzájemně propojeny a každá je vybavena výtahem a terasou, kde můžete obdivovat výhledy na zátoku a letovisko Cefalù. Hotel je situovaný přímo nad oblázkovo-písečnou pláží, na kterou se schází po schodech ve spodní části areálu (cca 200 m). Na této pláži pod hotelem naleznete pozvolný vstup do moře, doporučená je obuv do vody. Oblíbená městská písečná pláž s pozvolným přístupem do moře a jemným pískem začíná přímo v centru města a pokračuje směrem na západ k hotelové zóně lemované promenádou, která končí přímo u schodů k hotelu Santa Lucia Le Sabbie d’Oro. Z hotelu se prochází přímo do cukrárny, kde můžete ochutnávat sicilské pochoutky a skvělou kávu. Místní autobusová zastávka je vzdálena cca 100 m od hotelu a autobusem se pohodlně dostanete přímo do centra Cefalù (cena cca 1,50 eur/jedna cesta). V blízkosti hotelu vede železniční trať, která je méně využívaná a svým provozem nijak neobtěžuje hosty.
Naše klienty v hotelu uvítají přípitkem na přivítanou, k dispozici jsou lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma v závislosti na dostupnosti.
Změna hotelu vyhrazena.

Vybavení

přímo nad pláží (po schodech, cca 200 m)
recepce s wifi připojením
restaurace s terasou, bar
venkovní bazén, u kterého jsou lehátka zdarma

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, fén, telefon, trezor, minilednička, TV, topení/klimatizace, balkon. Výhled z pokoje může být jak směrem k moři (za poplatek), tak například na hory či do areálu hotelu k piano baru. Jednoduše zařízené pokoje, které nabízí dostatek světla a prostoru. Třetí a čtvrté lůžko je řešeno formou pevného lůžka.

Stravování

Polopenze - formou bufetu v prostorné a moderní restauraci.Možnost dokoupení plné penze.

Odkaz na web

http://www.lesabbiedoro.it/

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Recenze

4,5
24. prosinec 2016 / Pavel Vokatý

bazén bez madel ,pláž bez písku

Doporučil bych mému nepříteli.

Celá recenze >
6
14. červenec 2016 / Ivana heldová

Nelíbilo se nám tam

Dost hrozný.Takových naštvaných seniorů pohromadě jsem ještě neviděla

Celá recenze >

Počasí

Sicílie

22°C Jasno