800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PORTO AZZURRO

Jednoduchý rodinný hotel se nachází v centru Giardini Naxos cca 200 metrů od písečné pláže nedaleko archeologické zóny. Některé pokoje mají výhled na azurové moře a některé na známou sopku Etnu. V centru naleznete množství obchůdků, typických restaurací a kaváren.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Malý příjemný rodinný hotel je vhodný pro klienty, kteří mají rádi klidné ubytování v blízkosti nákupních možností i večerního života. Většina pokojů má výhled na azurové moře.

Pláž

Nádherná písečná pláž cca 200 m od hotelu . Slunečník a dvě lehátka za poplatek cca 12 EUR/den – dle sezony.

Poloha

Jednoduchý rodinný hotel se nachází cca 1 km od centra Giardini Naxos a cca 200 m od písečné pláže, nedaleko archeo logické zóny. Vzdálenost od letiště je cca 45 km. V centru naleznete množství typických obchůdků a restaurací.

Strava

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou kontinentálního převážně sladkého bufetu, večeře servírované v restauraci v hotelu (výběr ze dvou menu o dvou chodech a desert nebo ovoce).

Ubytování

Standardně zařízené pokoje s balkonem, většina s výhledem na moře, s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a telefonem. Možnost jedné přistýlky pouze pro dítě.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, snídaňová místnost, bar, TV místnost. Vedle hotelu se nachází restaurace, kde se podávají večeře.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Sicílie

19°C Jasno

×