800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SPORTING BAIA & ATHENA

Netradiční architektura hotelu ve středomořském stylu zaručující kvalitní ubytování, se skvělou polohou blízko pláže a možností večerních procházek do rušnějšího centra.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel typického středomořského stylu s oficiální kat. 4* u široké písčité pláže v nádherné zátoce střediska Giardini Naxos, s působivým výhledem na Taorminu – od centra cca 5 km, depandance Athena - za hotelem Sporting Baia, přes místní silnici.

Ubytování

Sporting Baia: stadardní příjemně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací (15.6. - 15.9.), SAT/TV, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), pokoje s balkonem, výhledem na moře - za poplatek; Athena: příjemně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením, TV, klimatizací (15.06. – 15.09.), trezorem (za poplatek), balkonem/terasou.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, vnitřní bazén, wellness, posilovna, terasa s panoramatickým výhledem (piano bar), v nejvyšším poschodí sluneční terasa s lehátky; společná recepce pro hotel Sporting Baia a depandanci Athena - klienti ubytovaní v depandanci Athena mohou využívat společná zařízení hotelu Sporting Baia.

Stravování

Typ stravy: polopenze
Snídaně: bufetové
Večeře: servírované - výběr z menu + salátový bufet

Pláž

cca 30 m od písčité pláže

Služby za poplatek

služby wellness centra (vnitřní bazén, posilovna).

Delegát

delegátský servis zajišťován.

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km

Počasí

Sicílie

22°C Polojasno

×