800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA SANT ANTONIO

Oblíbený hotel Villa Sant Antonio se nachází v letovisku Giardini Naxos cca 50 metrů od moře, v blízkosti archeologického muzea bohatého na překrásné historické artefakty, z dob prvního sicilského osídlování. Blízko hotelu je dětské hřiště. Můžete navštívit nedaleké město Taormina, které je velmi bohaté na historické, umělecké a kulturní dědictví a jeho dominantu středověký hrad. Cca hodinu jízdy je vzdálena sopečná hora Etna, jeden z mála aktivních vulkánů světě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

oblíbený hotel Villa Sant Antonio se nachází v letovisku Giardini Naxos cca 50 metrů od moře, v blízkosti archeologického muzea bohatého na překrásné historické artefakty, z dob prvního sicilského osídlování. Blízko hotelu je dětské hřiště. Můžete navštívit nedaleké město Taormina, které je velmi bohaté na historické, umělecké a kulturní dědictví a jeho dominantu středověký hrad. Cca hodinu jízdy je vzdálena sopečná hora Etna, jeden z mála aktivních vulkánů světě.

Ubytování

UBYTOVÁNÍ: komfortní dvoulůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, balkon. V hotelu se nachází recepce a restaurace.

Stravování

snídaně formou švédských stolů, možnost stravování v okolních restauracích (cca 400 m).

Pláž

oblázkovo-písečná pláž je vzdálena cca 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Náš názor

velmi přátelský hotel se zdvořilým personálem, který se Vám i Vaší rodině bude plně věnovat. Místo odpočinku i zábavy pro každého.

Počasí

Sicílie

17°C Jasno

×