800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLIMPO, LA TERRAZZE, ANTARES

  • Luxusní hotelový komplex skládající se z hotelů Le Terrazze, Olimpo, Antares

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Kaskádovitě vystavěný luxusní hotelový komplex, propojený lanovkou, s nádherným panoramatickým výhledem na záliv Taormina. Ideální pro náročnější klienty, kteří upřednostňují služby all inclusive.

Pláž

Písečná pláž, místy s oblázky, je přístupná lanovkou z částí Olimpo a Le Terrazze do části Antares. Z hotelu Antares výtahem na parkoviště a poté cca 300 m. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA (jeden slunečník a dvě plážová křesílka na pokoj).

Poloha

Terasovitý komplex tří hotelů má fantastický panoramatický výhled na záliv Taormina a městečko Letojanni. Vzdálenost od letiště je cca 55 km. Hotel Olimpo tvoří nejvyšší část hotelového komplexu, hotel Le Terrazze je umístěn v prostřední části a v nejnižší části komplexu je hotel Antares. Písečná pláž je vzdálena cca 300 m.

Strava

All inclusive zahrnuje – snídani, oběd a večeři formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje a zmrzlinu u bazénu od 10:00 do 18:00 h, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 18:00 do 24:00 h v hotelových barech v závislosti na jejich otvírací době.

Ubytování

Prostorné pokoje s balkonem nebo terasou (Antares pouze s oknem) a s výhledem na moře za příplatek (Antares má pouze pokoje s balkonem a bočním výhledem na moře) a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou centrálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem, trezorem (zdarma), varnou konvicí. Možnost až dvou přistýlek na vyžádání.

Vybavení

Dvě vstupní haly s recepcí (hotel Olimpo a Antares), internetový koutek za poplatek, restaurace, bary u bazénů, dva venkovní bazény (hotel Olimpo a Antares), animační programy pro děti i dospělé, kavárna, hlídání dětí, wellness centrum (vnitřní bazén, vířivka, masáže, kosmetika, fi nská a římská sauna, turecké lázně). Všechny tři hotely jsou propojeny lanovkou.

Počasí

Sicílie

20°C Jasno

×