Zobrazit všechny nabídky
Itálie | IT0715

CLUB ELORO

  Shrnutí hodnocení
  Průměrné
  2.8

  Hodnocení našich klientů


  čtvrtek 01. 08. 13
  "Spokojenost s dovolenou v hoteluClub Eloro"
  7
  Hotel je maly, velmi prijemny personal,diky sluzbam delegátky se pobyt ještě zlepsil. Cistota, hezky vyhled na more,ciste restaurace a všechny prostory, vyborna strava, denne ryby, hodne zeleniny, italske testoviny, rizoto 2x denne, mily personal. Plaze ciste, sprcha na plazi, doporučujeme vzit si vlastní osusku. Nenasli jsme nic negativního na hotel 3*. Pokoje jsou odpovídající cene, koupelny nemaji velke vetrani, tim muze dojit k zapareni, ale jinak zadne problémy. Vse vyvazi vylety, pamatky nahradi všechno. Doporucujeme a hlavne pro deti a starsi pary.
  9
  "Poloha a pláž""Club Eloro, hotel na plazi. Klientela vesmes Italove, Polaci, Cesi. "
  9
  "Hotel a úroveň vybavení""Velmi dobra, daji se prehlednout drobne nedostatky."
  9
  "Služby a personál""Prijemny."
  1
  "Zábava, sport, strava""Vyborne."

  čtvrtek 01. 08. 13
  "Nejhorší dovolená"
  4
  Po prvním dojmu z hotelu jsem chtěla okamžitě domů,pak jsem se uklidnila a to mě to nejhorší teprve čekalo.Od dovolené za 18.000 na týden jsem čekala mnohem více.Výmluvy o švábech,že to je z tepla a že je to divné ,protože je před týdnem plynovali pro mne byly nedostatečné.Je veliká škoda,že tak krásné moře zničí příšerný hotel.
  7
  "Poloha a pláž""Jediná pěkná věc na této dovolené z hororu,byla pláž a moře.Když vynechám kálející potulné psy mezi lehátky."
  2
  "Hotel a úroveň vybavení""Nevím,zda jsme bydleli v části po rekonstrukci nebo v části postavené po válce,jediná kladná věc funkční klimatizace.Žádná lednice,pouze postel jako z kasáren.Po pokoji běhali šváby z koupelny z odpadu vany,takže zbytek pobytu spánek při zapnutém světle.Plesnivé a promáčené stropnice od klimatizace.Úplně rezavé baterie,pokryté vrstvami prachu z něhož bylo poznat jak asi probíhá úklid pokojů."
  7
  "Služby a personál""Personál se snaží,ale to bohužel k vyřešení problému nestačí.Jediná věc co se nám podařila s personálem odstranit byla rozbitá zářivka v koupelně,po opravě funkční jeden den."
  2
  "Zábava, sport, strava""Zábava asi v pořádku-pro děti.Musím,ale vytknout otevírací dobu bazénu od 11.00-13.00,16.00-18.00 přičemž plavčík ,který měl na starost úklid bazénu ho prováděl až když v něm byli lidi a tak kolem vás klidně vysával dno bazénu nebo Vás prostě vyhodil z bazénu a vy jste půl hodiny čekali až práci dokončí. Dovolená u moře nenío bazénu,ale dětem to někdy nevysvětlíte. Strava byla celkem v pořádku,chudší,ale dalo se do doby kdy jsme našli v grilovaných paprikách i grilované housenky.Dále chci upřesnit pitný režim-dětem bylo možno dát umělé obarvené vody pouze ráno,oběd pouze voda pro děti i dospělé,večeře voda a víno.pití lze dětem dokoupit ve vedlejším obchodě.o ovoce a zákusky budete muset bojovat každý večer."