800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBAIA TAORMINA GRAND HOTEL & SPA

Hotel se nachází přímo na skalním masivu, 150 m od pláže, kde je terasovitě zasazen do okolní krajiny s nádherným panoramatickým výhledem na moře a celý Taorminský záliv. Obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 4 km od hotelu v přímořském letovisku Letojanni. Historické centrum městečka Taormina je vzdáleno cca 8 km, letiště v Catanii 50 km. Do centra Taorminy jezdí zdarma hotelový bus.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Luxusní hotel umístěný na skalnatém masivu s krásným panoramatickým výhledem na celý Taorminský záliv. Vhodný pro klidnou luxusní dovolenou.

Pláž

Menší veřejná oblázková pláž se nachází cca 150 m od hotelu. PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA je na písečnooblázkové pláži vzdálené cca 800 m (hotelový bus zdarma).

Poloha

Hotel se nachází přímo na skalním masivu, cca 150 m od pláže, kde je terasovitě zasazen do okolní krajiny, s nádherným panoramatickým výhledem na moře a celý Taorminský záliv. Historické centrum městečka Taormina je vzdáleno cca 8 km, letiště v Catanii 55 km. Do centra Taorminy jezdí hotelový bus zdarma od 9:00 do 19:00 h, poté za poplatek.

Strava

Snídaně jsou podávány formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu v hotelové restauraci. Vynikající kuchyně.

Ubytování

Standardní pokoje s balkonem a výhledem na moře s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou centrálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání – pokoje SUPERIOR mají velkou terasu na opalování, DE-LUXE pokoje mají velkou terasu a navíc hydromasážní sprchu, pokoje JUNIOR SUITE jsou velké pokoje s terasou a vířivkou v koupelně – všechny tyto tři pokoje mají také navíc LCD TV, DVD, CD přehrávač a jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, americký bar, piano bar, dva venkovní bazény (se sladkovodní a mořskou vodou), dětský bazén, SPA centrum (masáže, sauna, turecké lázně, fitness, kadeřník), pronájem aut, čistírna, konferenční místnost.

Počasí

Sicílie

11°C Skoro jasno