800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB PARADISE BEACH

Tento příjemný hotel s nádherným výhledem na pláž se nachází v přírodní rezervaci, pouhých 5 km od vyhlášeného archeologického parku Selinunte a cca 20 km od městečka Castelvetrano.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu, v hlavní sezoně k dispozici klientům vozík na pláž.

Poloha

Tento příjemný hotel s nádherným výhledem na pláž se nachází v přírodní rezervaci, pouhých 5 km od vyhlášeného archeologického parku Selinunte a cca 20 km od městečka Castelvetrano.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, aerobik, diskotéka, v hlavní sezoně animační programy, miniklub a juniorklub. Některé služby v rámci povinné klubové karty.

Stravování

Snídaně i večeře formou bufetu, v ceně rozlévaná voda a víno. V hlavní sezoně též restaurace a la carte či pizzerie (oboje za příplatek, rezervace nutná). Možnost dokoupení plné penze.

Vybavení

Recepce, bufetová restaurace, klimatizovaná restaurace Li Boschetto, pizzeria,2 bazény (z toho 1 dětský), minimarket, parkoviště, shuttle bus do Selinunte a Castelvetrano (za poplatek).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, centrální klimatizací (v provozu v určitých hodinách v období cca od poloviny června do poloviny září), telefonem, fénem, SAT TV a trezorem. Za příplatek balkon, výhled na moře a minibar.

Počasí

Sicílie

22°C Skoro jasno

×