800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DONNAFUGATA GOLF RESORT & SPA

  • Luxusní hotelový resort s dvěma 18jamkovými golfovými hřišti
  • V blízkosti mnoho historických památek
  • Bohaté relaxační zázemí hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel nejen pro golfisty ke skvělému relaxu či možnosti poznání okolních historických a přírodních krás.

Poloha

Luxusní hotel s dvěma 18jamkovými golfovými hřišti se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Sicílie. Mezinárodní letiště v Catanii je vzdálené 100 km, letiště Comiso jen 17 km. Centrum historického města Ragusa je vzdálené cca 10-15 min. jízdy, stejně jako nejbližší restaurace a obchody. Provincie Ragusa je úžasnou oblastí pro milovníky historie a památek, doporučujeme pronájem vozu a navštívit nedaleká historická města, již zmíněnou Ragusu, UNESCO město Noto, Scicli či Modicu.
V období 1.6.-30.9. vypravuje hotel bezplatný shuttle bus na nádhernou písečnou pláž Randello Nature Reserve se zlatým pískem, která se nachází v krásném prostředí písečných dun a typické středomořské vegetace a leží cca 8 km od resortu. Na pláži možnost občerstvení. Shuttle bus a vstup na pláž nutné rezervovat předem. Lehátka a slunečníky za poplatek (dle měsíce 10-15 Eur/slunečník a 2 lehátka).
Klienti, kteří mají k dispozici pronajatý vůz mohou navštívit další nádherné pláže v okolí jako např. Liddo Azzurro, Marina di Ragusa (19 km, cca 20 min. jízdy) - klientům doporučujeme udělat si rezervaci přes recepci, která rezervuje místa na pláži za zvýhodněnou cenu.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze

Ubytování

202 pokojů rozmístěných v mnoha jednopatrových budovách. Standardní classic pokoje (38 m2) jsou umístěné v 1. patře a jsou vybavené klimatizací či přes zimu je možné vytápění, SAT TV, minibarem, trezorem, fénem. Každý pokoj má balkon výhledem do okolí. Všechny pokoje mají Wifi připojení zdarma. Za příplatek možnost superior pokojů, které jsou umístěny v přízemí, tudíž místo balkonu mají terasu a další nadstandardní typy ubytování.

Vybavení

Zařízení hotelu: prádelna, Wifi v lobby hotelu zdarma, konferenční místnosti, 3 restaurace, 2 bary.
Aktivity a zábava: venkovní bazén se sluneční terasou, v rámci wellness centra vnitřní bazén, posilovna, sauna, pára, vířívka, masáže, tělové zábaly, manikúra, pedikúra a další relaxační a kosmetické procedury. Přes léto dětský klub. 2 golfová 18jamková hřiště přímo u resortu, golfová akademie pro všechny stupně pokročilosti.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 17 km

Počasí

Sicílie

23°C Jasno

×