800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAIA DI TINDARI

Hodnocení:
7
z 10 na základě 1 recenze
  • Krásná písečná pláž
  • Moderní resort

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Moderní vyhledávaný resort s velmi dobrými službami u krásné písčité pláže s výhledem na Liparské ostrovy.

Poloha

cca 150 m od písčité pláže (mezi hotelem a pláží pás pinií a eukalyptů, při vstupu do vody drobné oblázky), cca 10 km od archeologicky zajímavých míst v Tindari, cca 170 km od letiště Catania.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace (vyhrazená místa), lounge bar s venkovním posezením, 3 bazény (z toho 2 pro děti a 1 pro dospělé), slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu (zdarma, do vyčerpání kapacity), dětské hřiště, konferenční místnost, minimarket, wellness centrum, posilovna, 2 tenisové kurty (lekce tenisu pro dospělé i pro děti od 7 let), fotbalové hřiště (lekce fotbalu).

Ubytování

moderně zařízené pokoje s koupelnou/WC, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT/TV, miniledničkou (naplnění minibaru za poplatek), balkonem/terasou.

Strava

all inclusive
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů (místní rozlévané nealkoholické nápoje) víno - k dispozici pouze v hlavní restauraci, nikoli v barech; 10.00-24.00 hod. rozlévané lokální nealkoholické nápoje (voda, limonády, šťávy, čaj, káva - vybrané druhy) a místní alkoholické nápoje/likéry v místech a časech určených hotelem (hlavní bar v lobby/u bazénu, plážový bar); animační, sportovní a zábavní programy v hlavní sezóně (v italštině).

Pro děti

dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (v italském jazyce), dětská postýlka (na vyžádání předem zdarma).

Služby za poplatek

plážové osušky (záloha cca 20 EUR, výměna za poplatek 2 EUR), vstup do wellness centra pro osoby od 14 let (sauna, turecká lázeň, vnitřní bazén s vířivkou, masáže a relaxační a zkrášlující procedury), osvětlení tenisových kurtů.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 170 km

Recenze

7
23. červenec 2016 / elena smolkova

vyborny

Nejlepsi dovolena

Celá recenze >

Počasí

Sicílie

19°C Jasno