800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE GOLF

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha/WC), telefonem, Sat - TV, vysoušečem vlasů a rezorem.
BILO 4 : apartmán pro 4 osoby; v apartmánu se nachází sociální zařízení (sprcha/WC), samostatná ložnice se dvěmi lůžky (manželská postel či 2 samostaná lůžka), v obývací části se nachází pohovka pro 2 osoby či poschoďová postel, Sat TV a telefon. V apartmánu se nachází oddělený kuchyňský kout.
Upozornění - dispozice lůžek v apartmánech se může od výše uvedených popisů lišit.
Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha/WC), vybaveným kuchyňským koutem, telefonem, TV, ložním povlečením a ručníky. Apartmány jsou prostorné, moderně zařízené.

Stravování

Snídaně - formou bufetu, večeře - výběr z menu. Silvestrovská slavnostní večeře s hudbou za příplatek 50 EUR/os., 30 EUR/dítě 4-11 let (povinný příplatek, platba na místě). Residence - vlastní stravování

Info pro lyžaře

Vzdálenost od sjezdovek:
Folgaria e Lavarone - 50 m.
Skibus:
Zastávka skibusu 50 m od hotelu, skibus zdarma.

Info

Závěrečný úklid - povinný příplatek: 50 EUR/apartmán, platba na místě. Karta CLUB CARD - povinný příplatek: Při nástupu na ubytování nutno zakoupit kartu CLUB CARD, která zahrnuje večerní vyžití, mini klub, využití wellness (sauna, turecké lázně, bazén, fitness). Cena 25 EUR/os., děti 0-7 let zdarma V hotelu se nachází recepce, restaurace s lokální a mezinárodní kuchyní, typická hospůdka, bar s živou hudbou, piano bar, jídelna, společenská místnost, výtah, mini klub pro děti (4-11 let), herna, konferenční místnost, garáž (za poplatek). Součástí hotelu je wellness areál. Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek). Karta CLUB CARD - povinný příplatek: Při nástupu na ubytování nutno zakoupit kartu CLUB CARD, která zahrnuje večerní vyžití, mini klub, využití wellness (sauna, turecké lázně, bazén, fitness). Cena 25 EUR/os., děti 0-7 let zdarma

Podobné hotely v této lokalitě

×