800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DU LAC VITAL MOUNTAIN - léto

  • Jezero s pláží se nachází 800 m od hotelu
  • Vzdálenost od centra je 300 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Uprostřed Domolomit, v blízkosti přírodního parku. Tradičně vybavený v tyrolském stylu.

Poloha

uprostřed pohoří Brenta di Dolomiten, horského masivu Paganella. Centrum cca 300 m.

Pláž

jezero a pláž cca 800 m.

Vybavení

41 pokojů, restaurace, bar, TV a čítárna, domácí vinný sklípek, výtah. Bazén, zahrada s lehátky a slunečníky.

Ubytování

sprcha, WC, fén, satelitní TV, trezor, telefon, WiFi (zdarma). Jednolůžkové p. (A1A): „Mora“ cca 16 m2, s francouzským lůžkem. Dvoulůžkové p. (A2A): „Fragolina“, výhled do krajiny, cca 16 m2, max. 2 osoby. Dvoulůžkové p. (A2B): „Mirtillo“ cca 20 m2, 2-3 osoby, navíc s chladničkou a balkonem. Dvoulůžkové p. (A2C): „Lampone“ jako pokoje A2B, ovšem s výhledem na jezero. Junior suite (A2D): cca 34 m2, 2-4 osoby, dvoulůžko, malá obývací část s dvoulůžkovým gaučem, navíc DVD přehrávač, župan, pantofle a vířivka nebo bio sauna, balkon nebo arkýř.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře výběr z menu o 3 chodech a salátový bufet. Při rezervaci polopenze 1x týdně gourmet večeře o 5 chodech, 1x týdně odpolední bufet se zákusky. Dětská cena do 2 let za polopenzi: 5 €/platba na místě.

Sport/aktivity

plavecký bazén v zahradě (otevřený od května do října, vyhřívaný), fitness, stolní tenis, půjčovna kol a cvičná horolezecká stěna. Program s aktivitami (cca od poloviny června do poloviny září) - tematické procházky, adventure park, nordic walking, túry na horských kolech, lezení (některé výlety, některé vybavení a doprava na výlety za poplatek).

Wellness

za poplatek: krytý bazén (cca 14 €/osoba, spa cca 16 €/osoba, 25 €/obojí/osoba): „Beauty centrum Bellavia“ (cca 200 m od hotelu) s velkou nabídkou wellness služeb, vodního parku s vyhřívanými bazény s protiproudem, vířivkami, saunou, aromatickými sprchami, ledovým vodopádem, kneippovou lázní, středomořskou koupelí a parní lázní. Masáže a ájúrvédské ošetření s vyškolenými experty.

Děti

dětská postýlka (5 €/den/do 2 let), max. počet osob smí být překročen pouze v pokoji A2D.

Služby v ceně

Molveno karta zdarma se slevami na mnoho aktivit v okolí.

Info

parkování: parkoviště zdarma. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně 3 noci. 19. 7.–22. 8. čtvrtek a neděle/3 noci.

Místní kategorie hotelu

3,5.

Platba kartou

VISA, MasterCard, Diners.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m