800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND HOTEL NASTRO AZZURRO

"Grand Hotel Nastro Azzuro se nachází na jednom z nejkrásnějších míst poloostrova Sorrent s mnoha skvělými výhledy na zálivy Neapole a Salerna.Nově postavený resort se rozkládá uprostřed rozlehlého parku s typickou středozemní vegetací. Unikátní poloha spolu s příjemným personálem ve Vás zanechají nezapomenutelné zážitky z dovolené."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Grand Hotel Nastro Azzuro se nachází na jednom z nejkrásnějších míst poloostrova Sorrent s mnoha skvělými výhledy na zálivy Neapole a Salerna.Nově postavený resort se rozkládá uprostřed rozlehlého parku s typickou středozemní vegetací. Unikátní poloha spolu s příjemným personálem ve Vás zanechají nezapomenutelné zážitky z dovolené. Od pláže je vzdálený 15-20 minut jízdy hotelovým autobusem.

Ubytování

Všechny pokoje jsou velice vkusně a hezký zařízené s vlastním soc. vybavením, TV/SAT, mini barem, klimatizaci, telefonem a sejfem.Většina pokoju má balkon. Pokoje jsou buď s výhledem na moře nebo s výhledem do krásného parku.

Vybavení

Svým hosům hotel nabízí hotelovou halou s recepcí, 3 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, “La Cote du Jardin” `a la carte restaurant, “Le Ginestre” pro bankety a speciální události, Restaurace “The Element” poblíž bazénu a americký bar “LeGinestre”, obchod se suvenýry, parkoviště, venkovní bazén s lehátky, slunečníky a snack barem, konferenční místnosti atd. Hotelovým hostům je zajištěny transfer z a do Sorrenta a také na pláž.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Venkovní bazén, tenisové kurty, bowling, kajak, lezení, potápění, šnorchlování a další. Hotel organizuje večerní program. Zároveň hotel nabízí spousty výletů do okolí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×