800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE GABBIANO

Oblíbená rezidence v klidné části mezi letovisky Villa Rosa a Matinsicuro, v blízkosti obchodní dům, restaurace, poloha v klidném místě a zároveň u krásné písčité pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

oblíbená rezidence v klidné části mezi letovisky Villa Rosa a Matinsicuro, v blízkosti obchodní dům, restaurace, poloha v klidném místě a zároveň u krásné písčité pláže.

Služby za poplatek

plážový servis, dětská postýlka 30 EUR/týden, garážové parkování v rezidenci Capri (cca 450m) na vyžádání - rezervace nutná předem (kapacita omezena) 20 EUR/týden (možno parkovat na volných místech v okolí rezidence zdarma), malý pes 30 EUR/týden (nutno zpětné potvrzení CK), ložní prádlo 10 EUR/os. (nutno vyžádat předem), povinná vratná kauce cca 100 EUR/apt. – splatné v místě (upřesněno v odbavovacích pokynech na cestu).

Ubytování

bilo 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím sofa pro 2 os., koupelna a soc. zařízení, ložnice s manželskou postelí, balkon/terasa/předzahrádka; trilo 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím sofa pro 2 os., koupelna a soc. zařízení, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky (nebo palandou), balkon/terasa/předzahrádka.

Pláž

cca 50 m od písčité pláže

Náš názor

Příjemná rezidence v klidném místě, ve velmi příjemném klidnějším letovisku Palmové riviéry vhodná pro všechny věkové kategorie.

×