800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MADISON

Ve vedlejší ulici na okraji letoviska, poblíž přístavu. Písečná pláž a plážová promenáda, restaurace, bary cca 50 m. Centrum cca 500 m.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Elegantní hotel v klidné lokalitě.

Poloha

na okraji letoviska, poblíž přístavu. Centrum cca 500 m.

Pláž

písečná pláž a plážová promenáda cca 50 m.

Vybavení

81 pokojů. Lobby, recepce, restaurace, bar, výtahy. Bazén s vestavěným dětským bazénem, lehátka a slunečníky na terase u bazénu zdarma. Osušky za poplatek.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A/A3A): dvou až třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, sat. TV, telefonem, chladničkou, klimatizací, balkonem. Pokoje (A2B/A3B): dvou až třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Vybavení jako A2A, boční výhled na moře. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, bez balkonu a klimatizace.

Stravování

polopenze nebo plná penze: snídaně formou bufetu, oběd (v případě plné penze) a večeře výběr z menu s předkrmy, saláty a zákusky formou bufetu.

Internet

WiFi v hotelu zdarma.

Sport/aktivity

kola k zapůjčení, fitness. Během hlavní sezony taneční večery.

Wellness

vířivka a sauna.

Děti

hřiště, herna. Na vyžádání dětské židličky. Dětská postýlka do 2 let cca 10 €/noc. Rezervace v CK.

Info

parkování: garáž cca 8 €/noc; domácí zvíře: pouze malé (do 5 kg) zdarma (zákaz vstupu do veřejných prostor a k bazénu); lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 14 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 6.8.-19.8. denně/5 nocí; platba kartou: VISA,MasterCard.

Možnosti ubytování