800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE DELFINI

  • Relativně nová residence
  • Ubytování vhodné pro skupiny

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Tato residence je velmi oblíbena klienti pro svou polohu a krásný bazén na střeše residence, je vhodná pro rodiny s dětmi.

Poloha

Rezidence leží 90 metrů od moře (za železniční dráhou, kterou však lze pohodlně podejít praktickým podchodem) nedaleko centra městečka Cupra Marittima. Poskytuje dovolenkové apartmány pro ty, kteří chtějí prožít veselou a odpočinkovou dovolenou pár kroků od pláže a vychutnat si vše, co nabízí pobyt u moře.

Ubytování

Díky svým moderným a hezky zařízeným apartmánům, z nichž každý je vybaven dvojitým zasklením pro zaručení většího klidu, je rezidence rozhodně ideální volbou pro rodiny s dětmi, ale i pro dospělé osoby. Kromě toho je zde v pátém patře hezký bazén o rozloze 11 x 5 metrů, který nabízí denně vodní aerobik na sluneční terase s nádherným výhledem na moře a na historickou část městečka Cupra Marittima. Parkovat se dá (kromě měsíce) srpna přímo před rezidencí. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, SAT-TV, pračkou, trezorem. Apartmány pro 4 osoby classic (AP1/4) – 40 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon. Apartmány pro 6 osob classic (AP2/6) – 60 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, balkon. Lze si objednat apartmány Comfort - jsou to apartmány comfort akorát mají navíc v ceně parkovací stání, plážoví servis a povlečení.

Strava

vlastní.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL LIBERTY

HOTEL LIBERTY

Itálie, Střední Itálie, Cupra Marittima

Cena od: 1 690 Kč

Pro skupinu: