800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NAPOLEON

  • Nachází se cca 80 m od pěkné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento příjemný rodinný hotel se nachází v Riccione, cca 80 metrů od pláže. V okolí hotelu obchody, bary a restaurace. Možnost zajímavých výletů do okolí, včetně vyhlášeného San Marina.

Středisko

Rimini - Riccione

Vybavení hotelu

Recepce, výtah, bar / TV místnost, Wi-Fi, trezor, restaurace, společenská místnost s TV, terasa s venkovním posezením, parkoviště (omezený počet míst, do vyčerpání).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek (i formou palandy) jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, TV , Wi-fi a balkonem.

Stravování

Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírovaný výběr (ze 2 prvních a 2 druhých chodů), bufet zeleniny a ovoce, dezert, včetně ¼ l vína a ½ l vody a sklenice piva či oranžády či coly.

Sport a zábava

Zdarma neomezený vstup do nedalekého acquaparku Beach Village na pláži (cca 250 metrů od hotelu), kde najdete tobogány, bazény, animaci a plážový volejbal.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 metrů od hotelu. Plážový servis v ceně (slunečník a 2 lehátka).

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL VELA D´ORO

HOTEL VELA D´ORO

Itálie, Střední Itálie, Riccione

Cena od: 9 819 Kč

Pro skupinu: