800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VISCOUNT

Rodinný hotel s velmi příjemnou atmosférou, skvělou domácí kuchyní a výbornou polohou, vhodný pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Rodinný hotel s velmi příjemnou atmosférou, skvělou domácí kuchyní a výbornou polohou, vhodný pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 metrů od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Svitavy, Šumperk, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zlín, Znojmo

Poloha

V klidné oblasti Riccione, obklopen zelení, pouhých cca 100 metrů od pláže, pár kroků od pěší zóny Via Tasso, kde najdete obchody, bary, restaurace a noční trh. Centrum Riccione je cca 2 km. Autobusová zastávka, odkud jezdí autobusy do Rimini je vzdálena 50 m od hotelu

Strava

Polopenze. Snídaně formou bufetu a servírované večeře (výběr z menu, salátový bufet) se podávají v hotelové restauraci.

Ubytování

Prostorné, účelně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem a trezorem. Možnost dvou přistýlek. Příplatky viz ceník.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorech zdarma, restaurace, bar, televizní místnost, výtah, terasa, parkoviště (zdarma) a půjčovna kol.