800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOMINGO

Moderní hotel situovaný 150 m od nové promenády a dlouhé písečné pláže. Vhodné pro všechny, kteří chtějí strávit příjemnou a klidnou dovolenou v hezkém prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Dlouhá písečná soukromá pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená cca 150 m , ke každému pokoji plážový servis – slunečník a dvě křesílka (zdarma).

Poloha

Nově zrekonstruovaný hotel leží asi 150 m od moře u nově vybudované palmové promenády. V blízkosti možnost nákupů, restaurací a barů.

Popis

Moderní hotel situovaný 150 m od nové promenády a dlouhé písečné pláže. Vhodné pro všechny, kteří chtějí strávit příjemnou a klidnou dovolenou v hezkém prostředí. Nově zrekonstruovaný hotel leží asi 150 m od moře u nově vybudované palmové promenády. V blízkosti možnost nákupů, restaurací a barů.

Strava

Plná penze. Snídaně se podávají formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované, výběr z menu a salátový bufet.

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a trezorem. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bar s možností připojení k internetu, klimatizovaná jídelna, TV místnost, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), vířivka na terase, zdarma parkoviště.

×