800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BRIGANTINO

Procchio na jižním pobřeží ostrova je známé turistické a lázeňské centrum a patří k obci Marciana, které je vzdálené 7,5 km. Krásná zahrada, která obklopuje hotel a blízkost pláže zaručí strávení pohodové dovolené se snadnou dostupností atraktivních míst, které ostrov nabízí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný a hezký hotel se nachází pouhých 250 - 400 metrů od Campo all'Aia - jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Elba s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře cca 1,5 km od centra, hotel je obklopený krásnou zelení, zahrada s posezením vhodná k relaxaci - vhodné pro relaxační dovolenou

Vybavení

recepce, restaurace, bar, TV lounge, čítárna, venkovní bazén - slunečníky a lehátka (zdarma), terasa, tenisový kurt, bocce, parkoviště.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s možností až 2 přistýlke, s koupelnou a soc. zařízením, TV, ventilátor, některé s balkonem.

Pro děti

dětský koutek, dětská postýlka (na vyžádání - zdarma).

Náš názor

Příjemný hotel krásné zahradě plné středomořskou vegetací s unikátní polohou u Campo all'Aia - jedné z nejkrásnějších pláží s bílým pískem na ostrově Elba.

Strava

Snídaně:kontinetální formou bufetu
Večeře:servírované - výběr z menu,salátový bufet; v období 17.6.-9.9. 1x týdně typická toskánská či elbská večeře s aperitivem a živou hudbou

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Toskánsko

16°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO ORTANO MARE

VILLAGGIO ORTANO MARE

Itálie, Toskánsko, Elba

Cena od: 884 Kč

Pro skupinu:

×